Definice hlavolamu :: Hlavolamy.info

. doplňovaček, osmisměrek a podobně. Stejně tak může být za hlavolam považována šifra, hádanka či matematická slovní úloha. Určitou formou hlavolamu mohou být také úlohy některých logických her, jako jsou napříkladšachy či GO.

FFFILM: Jak se naučit japonsky za týden

Protože 1) není co recenzovat, 2) za dva měsíce jedu do Japonska (pošesté) a hodlám o tom psát, a 3) Japonci jsou super, mám pro vás pár užitečných rad ...

Adventury hry a PC online zdarma - stránka 5 -

Projděte řadou logických hříček i akčních úkolů a dejte si dohromady celý příběh. Adventury. Vaším úkolem v této logické adventuře bude pomoci třem pandám, které se ocitly v zajetí v Japonsku uprchnout a dostat se…

Dostat se ze zamčeného pokoje, to není jen tak. Najdi hádanku a rozlušti ji! Získáš tak kód, který tě přivede k další hádance a postupem času se ti snad podaří najít i klíč ode dveří a dostat se ven. Zapomeň na počítač a nech.

Old-Cans - Soko-Ban download

Dneska se na takovou zapeklitou hru podíváme trochu zblízka. První začátky Soko Banu pochází z Japonska, kde se tato logická hádanka stala tak oblíbenou, až procestovala celou planetu. Úkolem hry je dotlačit bedny na vyznačené.

Skvělý den » Skvělé vtipy I.

Ztroskotá loď na které byl američan, čech a rus. Moře je vyplavilo na břeh ostrova. Po chvíli se rozhrnou křoviny a vystoupí kmen kanibalů.

Hádanky, vtipy » Michal Karaman

. tomto flashovém puzzle je Vaším úkolem převézt všechny osoby na druhý břeh při dodržení stanovených pravidel. Je to takový japonský ekvivalent naší hádanky o vlkovi, koze a hlávce zelí. Tento test se údajně používá v Japonsku jako.

Nová anime v říjnu 2011 -

Hlavní hrdina Daimon Kaito je (jako každá pořádná anime postava) středoškolák. Má rád logické hádanky. Nemá rád hřeben. Jednoho dne ho prezident studentské rady zavede do jakýchsi ruin ukrytých pod školou. (Seriózně, kdo v.

Hádanky — Národy

Hory kvalitních vtipných vtipů a vtipných hádanek přehledně rozdělených do 124 kategorií. A jako bonus Murphyho zákony a kreslené vtipy.

Futoshiki – Aplikace pro Android ve službě Google Play

Japonská číselná logická hra podobná sudoku.. Každá vygenerovaná hádanka má jedno unikátní řešení, ke kterému lze dospět čistě za použití logického myšlení. Hra. Cílem této hádanky je dokončit desku s po sobě jdoucími čísly.

FYZIKA pro každého - Aether Wave Theory

SRNKA [2.1.11 - 19:56] Vúterý 4. ledna dopoledne bude možný z území ČR pozorovad zatmění Slunce. Protože plný stín Měsíce Zemi tentokrát mine, bude ...